Gizlilik Politikası

Bu beyan www.ilandayim.com gizlilik politikasını içerir.


Üyelik Sözleşmesi Kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.


Sistemimizden üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz üye olmadan yapılan alışverişlerde de kullanılan Kişisel bilgileriniz üçüncü şahışlarla paylaşılmamaktadır.


Kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi, TC kimlik bilgileri, Kredi kartı bilgileri gibi tüm iletişim ve ödeme bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi ve siparişlerin müşterilere ulaştırılması ve ürün tahsilatı için talep edilmektedir. Bilgileriniz, ödeme, ürün teslimatı amacı ile kullanılmaktadır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, SSL sunucumuzda korunmaktadır.


Bilgileriniz tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz. Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.


Web sitemizden yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır. Web sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, www.ilandayim.com personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.


Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standartı olan SSL secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.


www.ilandayim.com söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. www.ilandayim.com bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. www.ilandayim.com tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, www.ilandayim.com bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. www.ilandayim.com destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.


Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, www.ilandayim.com 'a aittir.

İLANINIZI MİLYONLARA ULAŞTIRIN !

Ürününüzü ücretsiz yayınlayarak milyonlarca kişiye ulaştırın.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !

Herhangi bir sıkıntıda bizimle iletişime geçebilirsiniz

2018 Tüm Hakları Saklıdır Tasarım ve Yazılım By